Przejdź do treści

Lokalizacja

Zapraszamy do Sztutowa.

Sztutowo to urokliwa miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim, w województwie pomorskim, która zachwyca swoim malowniczym położeniem i atrakcjami dla całej rodziny. 

W Sztutowie można delektować się szeroką, piaszczystą plażą, gdzie miłośnicy słońca i morskich kąpieli znajdą idealne warunki do wypoczynku. Dla aktywnych turystów dostępne są liczne ścieżki rowerowe, spacerowe,  nordic walking, umożliwiające odkrywanie uroku okolicy. Sztutowo, dzięki bliskiemu sąsiedztwu Zalewu Wiślanego oraz faktu, iż przez samo miasteczko przepływa rzeka Wisła Królewiecka jest doskonałym miejscem dla fanów wędkarstwa.

Wypoczynek w towarzystwie przyrody.

Sztutowo to także doskonałe miejsce dla miłośników przyrody. W okolicy znajduje się Rezerwat Przyrody Mewia Łacha, gdzie można obserwować liczne gatunki ptaków, w tym mewy, kormorany czy łabędzie. To idealne miejsce dla pasjonatów ornitologii i fotografii przyrodniczej.

W samym Sztutowie znajdziemy market spożywczy, lokalne sklepy, kawiarnie, restauracje serwujące lokalne specjały oraz liczne atrakcje dla dzieci. Sztutowo to z pewnością doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek, łączący piękno przyrody, historię i rodzinne atrakcje.

Zainwestuj w swoje marzenia

Zakup apartamentu na Mierzei Wiślanej to doskonały pomysł aby zrealizować marzenie posiadania swojego miejsca nad morzem, w którym będziesz mógł spędzać wolne chwile, to również doskonały pomysł na inwestycję i możliwości czerpania zysków w wynajmu. Jedna opcja nie wyklucza drugiej. Decyzja należy do Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do zakupu apartamentu.

Lazurowe Apartamenty
Ul. Gdańska 43b, 82-110 Sztutowo